SS6306 Kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie porowatych kwarc płyty

SS6306 Kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie porowatych kwarc płyty

Myślenie Industries Corporation Limited jest jednym wiodącym Chiny ss6306 kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie porowatych kwarc płyty producentów, Zapraszamy do hurtowych tanie ss6306 kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie płyty porowate kwarc z naszej fabryki i sprawdzić ss6306 kolorowe złota...

Wyślij zapytanieChat Now

Myślenie Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących Chiny ss6306 kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie porowatych kwarc płyty producentów, Zapraszamy do hurtowych tanie ss6306 kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie porowatych kwarc płyty z naszej fabryki i sprawdzić ss6306 kolorowy złoty beż kwarcu blaty nie cena płyty porowate kwarc z nami.

SS6306-kolorowe złota

O Summerly kwarc

SUMMERLY KWARCjest myślenie Industries Corporation wysiłki w celu budowania marki wysokiej klasy kwarcu. W naszej fabryceŚwiat kamieniaShuitou, jest jeden wiodących i Solidna Firma specjalizuje się w badaniach amp; rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług jako jeden z nowoczesnych dużych kwarcu sztuczne produkcji przedsiębiorstwa, w celu produkcji najwyższej jakości Chiny sztuczna kwarc. Z dziesięć latdoświadczenie w branży kamienia sztucznego, wdrożenie trybu nowoczesnego zarządzania i produkcji wysokiej jakości produktów w branży kwarc, nasz Założyciel utworzyć własne marki quot; SUMMERLY quot;. Mamy silne produktu badań i rozwoju oraz zdolność niezależnego innowacji, tworzenia większej wartości dla klienta.

Summerly kwarc---za Chiny top kwarcu kamienia producent!

Jakość powierzchni kwarcu
Brak deformacji, niezaprzeczalność boczne,
Brak otworu i piasek, bez zarysowań, bez pęknięć,
Nie wiążące, nie kropek, nie ubytków.

Funkcje i korzyści

1) Sztywność i wytrzymałość

Kwarc zawierają więcej niż 90% kwarcu, Mohsa siła podejście do 6-7, to nie mogą być cięte nożem i ma zastosowanie do ozdabiania dużych przestrzeni publicznej engineering.

2) Non zanieczyszczenia i Kwas - dowód

Bardzo niski poziom wody szybkość wchłaniania, wolne od zanieczyszczenia stabilna wydajność pochłaniania i wolna reakcji z różnych kwasów i zasad.

(3) łatwe czyszczenie

Prosta konserwacja i czyszczenie światła powierzchni.

(4) środowiska zdrowych

Ściśle wybierz surowców, wolny od wszystkich radioaktywnych materiałów, do musztardy materiały wykończeniowe klasy.

(5) naturalne tekstury

Reprezentują tętniącej życiem tekstury kamienia z ziarna cały kamień, osiągnięcie najwyższej klasy emulacja efektu i naturalny urok kamienia.

Nasze zalety

Zakład produkcyjny obejmuje obszar 20.000 metrów kwadratowych, z trzech międzynarodowych zaawansowane automatyczne kwarcu kamienia linie produkcyjne, posiada unikalną formułę techniczne. Badania i rozwój wielu serii, wiele wzorów i kolorów oraz specyfikacje wysokiej jakości kwarcu. Nasza Fabryka produkuje 1 mln metrów kwadratowych wysokiej jakości kwarcu rocznie. Główne rynki są w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Oceanii i innych częściach świata.

Posiadanie własnej ziemi; D Laboratorium, produkty dotrzymać kroku czasu.

Minął certyfikacji ISO9001 i wszelkiego rodzaju świadectwa kontroli, takich jak: środowiska Management System certyfikacji, certyfikat systemu zarządzania jakością, CE, NSF, SGS, itp.

Z pierwszej klasy profesjonalny zespół 10 lat doświadczenia w międzynarodowej działalności gospodarczej, młodzi i pełni pasji, najbardziej szczere postawa służby i bogatej wiedzy zawodowej, możemy aktywnie rozwinąć rynkach krajowych i międzynarodowych, zdobył już zgodne wysokie uznanie na rynkach krajowych i międzynarodowych.

Kontraktowania projektów, zarówno w kraju jak i za granicą, w tym terminalu pasażerskiego turystyki międzynarodowej Xiamen różne komplet projektu nieruchomości, Xiamen Jimei Xincheng Chengyi College, nauki i technologii Muzeum i Biblioteka itp.

Wdzięcznym sercem doceniamy wszystkich znajomych, którzy pomagają nam. W najbliższych 10 lat przyniesie Ci przyszłość jasne i wspaniałe.

Nasz rozmiar

A.Wspólnej płyty rozmiar: 3000/ 3200mmX1400 / 1600mm

B.Thickness:12mm,15mm,18mm,20mm,30mm

Amp opakowania; Dostawy

Opakowanie: Nasze kwarc kamienne płyty są zazwyczaj pakowane w zdatny do żeglugi zdecydowanie fumigacji drewniane skrzynie, które płytki są zapakowane w drewniane skrzynie.

Szczegóły: Usuallly 6-7 paczek za 20 #39; kontener.

Czas dostawy: Około 15-20 dni po otrzymaniu wpłaty.


AplikacjiHot Tags: ss6306 kolorowy złoty beż kwarcu blaty płyty nie porowatych kwarc, Chiny, producenci, fabryki, hurt, tanio, koszt
Produkty powiązane
Zapytanie