SS77 Crystal świecące niebieskie kuchnia blaty Cut do rozmiar płytki kwarcu kuchnie

SS77 Crystal świecące niebieskie kuchnia blaty Cut do rozmiar płytki kwarcu kuchnie

Myślenie Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących ss77 crystal błyszczący niebieski kuchnia blaty płytki cięte na wymiar kwarc kuchnie producenci porcelany, Zapraszamy do hurtowych tanie ss77 crystal shining niebieski kuchnia blaty płytki cięte na wymiar kuchnie kwarc z naszej fabryki i wyboru...

Wyślij zapytanieChat Now

Myślenie Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących kryształ ss77 Chiny świecące niebieskie kuchnia blaty płytki cięte na wymiar kwarc kuchnie producentów, Zapraszamy do hurtowych tanie ss77 crystal świecące niebieskie kuchnia blaty cut do rozmiar płytki kwarcu kuchnie z naszej fabryki i wyboru kryształ ss77, świecące niebieskie kuchnia blaty płytki cięte na wymiar kwarc kuchnie cena z nami.

SS77 Niebieski błyszczący kryształ

Summerly kwarc, po firmy prawie 10 lat doświadczenia w produkcji sztucznych kamieni i acccumulation badań i rozwoju, inwestowanie mocno na Ludowej #39; s wiodący kwarc kamień produkcji podstawowej, dać 10 lat doświadczenia w moc i rozwoju kwarc, led kompleksowe smak nowoczesny ozdoba trend, wysokiej klasy fascynująca mieszanka wysokiej jakości produktu globalnego, efektywności środowiskowej wyrobów z kamienia wnieść nowy high-tech.


Standard techniczny


Numer seryjny

Wykrywanie projektu

Summerly kwarc

1

Złamania modulus(dry)

45.6Mpa

2

Złamania modulus(wet)

45.8Mpa

3

Naiyaqiangduo(Dry)

171.0 Mpa

4

Naiyaqiangduo(Dry)

222.0 Mpa

5

Absorpcja wody

0.02%

6

Objętość gęstość

2.36 g/cm³

7

Mo's twardości

7class

8

Stopień zużycia

≤70mm³

9

Odporność na uderzenia

1kg ciężkie solidne stalowe kula 30 cm od th wysokość kwarcu skalnego wpada, kwarc powierzchni kamienia nie pęka.

10

Jakość powierzchni

Non-repudiationside, kąt nienaruszone, powierzchnia nie jest większa niż 2millimeters średnicy otwory oczywiste, bez zarysowań, bez pęknięć, nie klejenia, nie instancje tego samego koloru.


Licznik top obróbkowe

Produktu

Linia produkcyjna


Hot Tags: kryształ SS77 świecące niebieskie kuchnia blaty cut do rozmiar płytki kwarcu kuchnie, Chiny, producenci, fabryki, hurt, tanio, koszt
Produkty powiązane
Zapytanie