SS71 Crystal błyszczące światło szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty

SS71 Crystal błyszczące światło szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty

Myślenie Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących crystal ss71 Chiny, błyszczące światło szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty producentów, Zapraszamy do hurtowych tanie ss71 crystal padające światło szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty z naszej fabryki i wyboru kryształ ss71...

Wyślij zapytanieChat Now

Myślenie Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących crystal ss71 Chiny, błyszczące światło szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty producentów, Zapraszamy do hurtowych tanie ss71 crystal padające światło szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty z naszej fabryki i wyboru kryształ ss71 świeci jasny szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty ceny z nami.

SS71 Crystal świeci jasny szary

Opis produktu

Nazwa produktu

Hot sprzedaż zaprojektowane kwarcu kamienia SS71

Grubość (mm)

12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 30mm Sztuczne kwarcu kamienia

Rozmiar płyty (mm)

3200x1600mm, 3000x1600mm. Dostępne w wymaganych rozmiarach

Styl

Wysokiej jakości nowoczesne Sztuczne kwarcu kamienia

Kolor

Czarny, niebieski, biały, czerwony, różowy, brązowy, żółty, szary, zielony, itp.

Krawędzi

Skos, płaskim, Bullnose, cięcie, itp. Sztuczne kwarcu kamienia

Zakończ

Polerowane, szlifowane, podpalany, łupanego, itp. Sztuczne kwarcu kamienia

Sposób użycia:

Hotel, Dekoracja domu, Bar, itp.Sztuczne kwarcu kamienia

Co to jest sztuczna kwarc

Sztuczne kwarcu jest syntetyzowany z wysokiej czystości kwas myte kamienia kwarcowego 93%, 7% materiałów polimerowych i niewielką ilość pigmentów nieorganicznych, w warunkach próżni i za pośrednictwem technologii heterogenicznych materiałów agregacji.

Znany również jako inżynierii kamienia, sztucznego marmuru jest mieszanką marblepowder, żywicy i pigmentu oddanych za pomocą podciśnienia oscylacji do postaci bloku. Płyty produkowane są następnie przez cięcia, szlifowania i polerowania. Somefactories opracowali specjalny, o niskiej lepkości, wysokiej wytrzymałości żywicy poliestrowej twardość, wytrzymałość i połysk i do zmniejszenia waterabsorption.


Przypadku ozdoba

Obróbka obrzeży
Hot Tags: kryształ ss71 świeci jasny szary kwarcowy szafki kuchenne i blaty, Chiny, producenci, fabryki, hurt, tanio, koszt
Produkty powiązane
Zapytanie