SS5885 powłoki biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane z kamienia kwarcowego duże płyty

SS5885 powłoki biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane z kamienia kwarcowego duże płyty

Myślenia Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących Chiny ss5885 powłoki biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane producentów duże płyty kamienne kwarc, Zapraszamy do hurtowych tanie powłoki ss5885 biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane kamienia kwarcowego duże płyty z naszych...

Wyślij zapytanieChat Now

Myślenia Industries Corporation Limited jest jednym z wiodących, Chiny ss5885 powłoki biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane producentów duże płyty kamienne kwarc, Zapraszamy do powłoki hurtowych tanie ss5885 biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane kamienia kwarcowego duże płyty z naszej fabryki i Sprawdź ceny białe blaty kamienne z nami.

Opis produktu


O Summerly kwarc


Sztuczne kwarcu jest syntetyzowany z wysokiej czystości kwas myte kamienia kwarcowego 93%, 7% materiałów polimerowych i niewielką ilość pigmentów nieorganicznych, w warunkach próżni i za pośrednictwem technologii heterogenicznych materiałów agregacji.

Znany również jako inżynierii kamienia, sztucznego marmuru jest mieszanką krystalizującym proszkiem, żywicy i pigmentu oddanych za pomocą podciśnienia oscylacji do postaci bloku. Płyty produkowane są następnie przez cięcia, szlifowania i polerowania. Niektóre fabryki opracowali specjalne, o niskiej lepkości, wysokiej wytrzymałości żywicy poliestrowej twardość, wytrzymałość i połysk i aby zmniejszyć absorpcję wody.

1

Nazwa produktu

Biały SS5885-Shell

2

Nazwa marki

Summerly kwarc

3

Kolor

Kolorowe

4

Rozmiar

Kęsiska płaskie rozmiar: 3000x1400mm, 3000x1600mm, 3200 X 1600

Cięte na wymiar: 1200x1200mm, 800x800mm, 1200x800mm, 600x600mm, 300x300mm, 300x600mm;

Dostosowany rozmiar panelu.


5

Grubość

12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm

6

Twardości Mohsa

6.9

7

Próbki kamienia kwarcowego

Za darmo

8

Rynek główny

USA, Kanada, Australia, krajów europejskich

Pokaż produkt


Próbkę koloru

Inne gorące kolory


Aplikacja blaty


Dostawy

10-15 dni po otrzymywać wpłaty zaliczki


Marki informacji---Summerly kwarc


"SUMMERLY KWARCU" jest myślenie Industries Corporation wysiłki w celu budowania marki wysokiej klasy kwarcu. Nasze fabryki, znajduje się w "Świat kamienia" Shuitou, jest jeden wiodących i Solidna Firma specjalizuje się w badaniach amp; rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług jako jeden z nowoczesnych dużych kwarcu sztuczne produkcji przedsiębiorstwa, w celu produkcji najwyższej jakości Chiny sztuczna kwarc. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sztuczny kamień biznesu, wdrożenie trybu nowoczesnego zarządzania i produkcji wysokiej jakości produktów w branży kwarc nasz Założyciel utworzyć własne marki quot; SUMMERLY quot;. Mamy silne produktu badań i rozwoju oraz zdolność niezależnego innowacji, tworzenia większej wartości dla klienta.Hot Tags: powłoki ss5885 biały kwarc inżynierii kamienia blaty wykonane wykonane kamienne kwarcu blaty kamienne płyty duże, białe, Chiny, producenci, fabryki, hurt, tanio, koszt
Produkty powiązane
Zapytanie