"SUMMERLY QUARTZ" firmy THINKING Industries Corporation, której celem jest zbudowanie wysokiej jakości marki kwarcowej. Nasza fabryka, zlokalizowana w Shuitou "The World of Stone", jest jedną z wiodących i niezawodnych firm specjalizujących się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach jako jedno z dużych przedsiębiorstw produkujących nowoczesne kwarcowe tworzywa sztuczne, których celem jest produkcja najwyższej jakości sztucznego kwarcu z Chin. . Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży kamienia sztucznego, wdrożeniu nowoczesnego trybu zarządzania i produkcji wysokiej jakości produktów w przemyśle kwarcowym, nasz założyciel tworzy własną markę "LATO". Mamy silne badania i rozwój produktów oraz niezależną zdolność innowacji, tworząc większą wartość dla klienta.


Shunsen Industries Corporation , jako nasz oddział z tym samym właścicielem, ma doświadczenie pracowników i specjalistów w dziedzinie sztucznego kamienia i międzynarodowego biznesu. Przez wiele lat Shunsen Industries Corporation ściśle zarządza nauką i działa. Dzięki mowie "Jakość na pierwszym miejscu, klient po pierwsze", Shunsen zyskuje dobrą reputację wśród klientów na całym świecie. Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze usługi dla Ciebie i zapraszamy do zapytania i dowiedz się więcej.


Nasze zalety to:

● Zakład produkcyjny o powierzchni 20000 metrów kwadratowych, z trzema międzynarodowymi zaawansowanymi automatycznymi liniami do produkcji kamienia kwarcowego, ma unikalną formułę techniczną. Badamy i rozwijamy wiele serii, wiele wzorów i kolorów oraz specyfikacje wysokiej jakości kwarcu. Nasza fabryka produkuje 1 milion metrów kwadratowych wysokiej jakości kwarcu rocznie. Główne rynki znajdują się w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Oceanii i innych częściach świata.

● Posiadając własne laboratorium badawczo-rozwojowe, produkty nadążają za duchem czasu.

● Minął ISO9001 i wszelkiego rodzaju certyfikaty kontroli, takie jak: Certyfikacja Systemu Zarządzania Środowiskiem, Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością, CE, SGS itp.

● Dzięki pierwszorzędnemu profesjonalnemu zespołowi, 10-letniemu doświadczeniu w międzynarodowej działalności biznesowej, młodym i pełnym pasji, najbardziej szczeremu nastawieniu do usług i bogatej wiedzy zawodowej, aktywnie rozszerzamy rynek krajowy i międzynarodowy, zdobyliśmy już konsekwentnie wysokie uznanie w krajowych i rynki międzynarodowe.

● Zawieranie kontraktów w kraju i za granicą, w tym w Xiamen International Tourism Passenger Terminal, obejmowało kompletny zestaw projektów nieruchomości, Xiamen Jimei Xincheng Chengyi College, Science and Technology Museum, Library itp.

Z wdzięcznością serdecznie dziękujemy wszystkim przyjaciołom, którzy nam pomagają. W ciągu najbliższych 10 lat przyniesie Ci świetlaną i wspaniałą przyszłość!